Otel Kaya Premium, Adana, Türkiye

Otelin özelliklerinden biride engelli konuklar için dizayn edilmiş oda ve ulaşım kolaylıkları dır. Odalarında ki pencereler açılabilir özelliğe sahiptir. Oda içerisinde soğuk bir şeyler içmek isteyen konuklar içecekler ile donatılmış mini barı kullanabilirler.

  • Kaya Premium oteli Adana, Türkiye ‘de bulunan ve konuklarına 4 yıldız kategorisinde hizmet sunan bir oteldir.
  • Günün her saatinde konuklarına hizmet veren resepsiyonda, personel misafirlerine isterlerse otel ve çevresi hakkında yardımcı olmaktadır.
  • Değerli eşyalar için konuklar isterlerse oda kasasından hizmet alabilirler.

Kaya Premium oteli Adana, Türkiye ‘de bulunan ve konuklarına 4 yıldız kategorisinde hizmet sunan bir oteldir. Günün her saatinde konuklarına hizmet veren resepsiyonda, personel misafirlerine isterlerse otel ve çevresi kaya premium hakkında yardımcı olmaktadır. Otelde farklı tatların sunulduğu restoran bulunmaktadır. Otel içerisinde sigara kullanılmamaktadır. Otel Kaya Premium’ un konuklarına sunduğu hizmetlerden biride oda servisidir.

Otel Kaya Premium (Adana, Türkiye)

Değerli eşyalar için konuklar isterlerse oda kasasından hizmet alabilirler. Otelin odalarında ayrıca uydu kanalları bulunan bir televizyon mevcuttur. Çay ve kahve yapabilmeniz için oda içerisinde su ısıtıcısı bulunmaktadır.